BeFree to gwarancja jakości każdej jednostki, która znajduje się w naszej ofercie. Do sprzedaży w BeFree Brokerage mogą trafić wyłącznie jachty dokładnie sprawdzone przez nas pod względem technicznym i wizualnym. Jeśli jakikolwiek element pozostawia wątpliwości - wykonujemy odpowiednie naprawy i modernizacje. Dzięki temu mamy pewność, że jachty oferowane przez BeFree są w idealnej kondycji, a żeglowanie nimi jest czystą przyjemnością.

Dla szczególnie wymagających żeglarzy BeFree Yachts oferuje budowę jachtów pod indywidualne zamówienie. Projektujemy i wykonujemy od podstaw jednostki, które doskonale radzą sobie zarówno w ekstremalnych, jak i turystycznych warunkach.

Wszystkie prace remontowe i modernizacyjne wykonujemy w ramach naszej nowoczesnej stoczni BeFree Yard. Współpracujemy wyłącznie z uznanymi specjalistami o wieloletnim doświadczeniu oraz czołowymi producentami podzespołów i elementów konstrukcyjnych. Pełny zakres usług remontowych dostępny jest na stronie be3yachts.com

Nasza misja

BeFree powstało z wieloletniej pasji i miłości do żeglowania. Chcemy szerzyć naszą fascynację wolnością pływania pod żaglami i przybliżać ją jak najszerszemu gronu osób. Jednocześnie chcemy, aby właściciele jachtów mogli polegać na swoim sprzęcie i skupiać się wyłącznie na wypoczynku i przyjemnościach zmagań z wiatrem.

Wszystko w jednym miejscu

BeFree skupia w sobie trzy, wzajemnie uzupełniające się obszary działalności. Każdy z nich stanowi zaplecze dla innych i pozwala nam dostarczać naszym klientom pełny zakres usług, jakich może potrzebować właściciel każdej jednostki pływającej. Począwszy od zakupu jachtu lub jego budowy, przez drobne naprawy remonty i modernizacje, aż po stałą opiekę i nadzorowanie wszelkich prac okresowych.

Wychodzimy z założenia, że posiadanie jachtu powinno być spełnieniem marzeń, dlatego my zajmujemy się wszystkim, czego wymaga utrzymanie jachtu w dobrej kondycji, Wam zostawiamy przyjemność stawiania żagli.